Скачати антивірус


Скачати антивірус безплатно

Як вибрати кращий антивірус? Це питання хвилює багатьох власників персональних комп'ютерів. На сьогоднішній день питання захисту комп'ютера від вірусів і шпигунських програм стоїть дуже гостро. Комп'ютеру під керуванням операційної системи MS Windows необхідний постійний антивірусний захист, тому що ця операційна система беззахисна перед вірусами, троянами і шпигунськими модулями. Підвищена увага розробників комп'ютерних вірусів, шпигунських та шкідливих програм до цієї операційної системи пов'язана з її широким розповсюдженням та популярністю серед користувачів.

Безплатний антивірус

Безплатні антивіруси забезпечують базовий захист комп'ютера від вірусів, троянів, шпигунських програм, руткітів та іншого шкідливого програмного забезпечення. Перевагою таких антивірусних програм є те, що за їх використання не потрібно платити. Цього рівня захисту достатньо для використання на домашньому комп'ютері, який використовується для перегляду веб-сайтів, ігор. В розділі наведені популярні безплатні антивіруси такі як avast free antivirus, avira, avg, dr.web, касперський та інші, а також посилання антивірус скачати безплатно. Є опис антивірусних сканерів які не забезпечують захист в режимі реального часу.

Комерційний антивірус

Платні антивіруси мають більше переваг перед безкоштовними антивірусними програмами. Вони можуть забезпечити захист при відвідування веб сайтів, проведенні онлайн банківських операцій, виявляють застарілі встановленні програми. В цьому розділі наведені найбільш популярні платні антивіруси. Багатьма з них можна безплатно користуватися 30 днів для ознайомлення з їх можливостями та безкоштовного тестування такі як антивірус Касперського, Доктор Веб, Norton antivirus, McAfee та інші.

Антивірус для мобільника, смартфона та планшета

Антивіруси розробляються тепер не тільки для стаціонарних комп'ютерів і серверів, а й для мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів) і КПК, на яких встановлена операційна система Android, Windows Mobile або Symbian. В цьому розділі представлені найбільш популярні антивірусні програми, розроблені для мобільних телефонів, смартфонів та планшетів.

Закачати антивірус

Прямі посилання на Інтернет ресурси на яких можна закачати антивірусну програму безплатно без реєстрації та смс для тих хто хоче завантажити антивірус швидко. Також є посилання на пробні версії антивірусних для ознайомчого використання протягом 30 днів.

Закачати антишпигун

Програми антишпигуни призначені для виявлення та видалення небажаних (небезпечних) шпигунських шкідливих програм і модулів, які нелегально проникають в систему і викрадають особисту інформацію, завдаючи цим економічної шкоди користувачам Інтернету. В розділі пропонується список безкоштовних програм антишпигунів для домашнього (некомерційного) використання.

Корисні поради

В цьому розділі наведені статті та корисна інформація по різним питанням антивірусного захисту персонального комп'ютера та інформація, як вибрати хороший антивірус, його встановити та налаштувати антивірусну програму, повністю видалити антивірус та інші поради.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також

Безплатний Avast Free antivirus, встановлення, налаштування

Доктор Веб онлайн


Який антивірус краще? Поради, який вибрати антивірус