антивірус скачати безплатно

Скачати антивірус безплатно

Як підібрати собі кращий антивірус? Ця проблема хвилює багато людей, які мають комп'ютери. На сьогодні тема захисту комп'ютера від вірусів і троянських програм є дуже гострою. Для комп'ютерів з встановленою ОС Windows потрібний постійний антивірусний захист, тому що для цієї операційної системи створено тисячі вірусів та шкідливих програм. Така увага створювачів комп'ютерних вірусів, шпигунських та шкідливих програм до даної операційної системи викликана її широким розповсюдженням серед користувачів у всьому світі.

Безплатний антивірус

Безплатні антивіруси забезпечують базовий захист ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм, руткітів та іншого шкідливого ПЗ. Плюсом цих антивірусних програм є те, що за їх встановлення не треба сплачувати гроші. Даного ступеня захисту досить для встановлення на домашні ПК, які використовується для перегляду Інтернет сайтів, ігор. В рубриці описані популярні безплатні антивіруси такі як avast free antivirus, avira free antivirus, avg, dr.web, касперський та інші, та посилання антивірус скачати безплатно. Присутній також опис антивірусних сканерів, які також знаходять і знешкоджують віруси, але не забезпечують постійний захист в режимі реального часу.

Комерційний антивірус

Платні антивіруси мають більше плюсів та можливостей порівняно з безплатними антивірусними програмами. Вони мають функцію захисту при перегляді веб-сайтів, виконання банківських операцій в режимі онлайн, виявляють застарілі програми, які мають вразливості для вірусів. В зазначеному розділі описані платні антивіруси. Майже всіма ними дозволено безплатно користуватися 30 днів для тестування їх можливостей на практиці, зокрема антивіруси Касперського, Доктор Веб, Norton antivirus, McAfee, ESET NOD32 та інші.

Антивірус для мобільника, смартфона та планшета

На даний час антивіруси створюються не тільки для ПК і серверів, але і для мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів) і КПК, з встановленою операційною системою Android, Windows Mobile та Symbian. В даній рубриці зібрані найбільш популярні антивірусні програми, створені для антивірусного захисту мобільних телефонів, смартфонів та планшетів.

Закачати антивірус

Посилання на Інтернет сайти для тих, хто хоче антивірус скачати безплатно без реєстрації та смс та скачати антивірус швидко. Наведені також посилання на пробні версії антивірусів для ознайомчого використання на 30 днів.

Закачати антишпигун

Програми антишпигуни створені для знаходження та знешкодження небажаних (шкідливих) шпигунських програм і модулів, які несанкціоновано проникають в систему і викрадають особисті дані, завдаючи економічної шкоди людям. В розділі наведений список безрлатних програм антишпигунів для домашнього (некомерційного) використання.

Корисні поради

В зазначеному розділі наведені статті та інша корисна інформація по різноманітним питанням антивірусного захисту ПК та інформація, як підібрати хороший антивірус, його встановити та налаштувати антивірусну програму, цілковито видалити антивіруси та інші поради.

Дивись також