антивірус скачати безплатно

Безкоштовний Касперський

Безкоштовний Касперський це реальність, про яку не всі знають. Багатьом відомі платні антивірусні програми лабораторії Касперського, але поряд з ними є абсолютно безкоштовні антивіруси.

Перший має англійську назву - Kaspersky Virus Removal Tool, яке в перекладі означає інструмент для видалення вірусів. Це просто антивірусний сканер, для пошуку комп'ютерних вірусів, троянів і інших шкідливих програм на жорсткому диску і змінних носіях. Програма встановлюється в папку на робочому столі. Оновлення антивірусних баз не передбачено, потрібно знову завантажувати програму повторно. Можна використовувати як додатковий засіб захисту, поряд з уже встановленим антивірусом.

Друга програма це Kaspersky Rescue Disk тобто рятувальний диск Касперського, щось типу рятувального кола на кораблі. Його необхідно записувати на компакт диск і використовувати, коли операційна система вже не запускається або вірусна активність блокує роботу антивіруса.

Kaspersky Free забезпечує захист у режимі реального часу, захищає від усіх типів загроз файлову систему, електронну пошту, перевіряє веб трафік, блокує відвідування шкідливих сайтів, виконання небезпечних скриптів, а також забезпечує безпеку роботи з IM-клієнтами.

Безплатні антивірусні програми Лабораторії Касперського

Дивись також: