Безплатний Касперський

Безкоштовний Касперський це реальність, про яку не всі знають. Багатьом відомі платні антивірусні програми лабораторії Касперського, але поряд з ними є абсолютно безкоштовні антивіруси.

Перший має англійську назву - Kaspersky Virus Removal Tool, яке в перекладі означає інструмент для видалення вірусів. Це просто антивірусний сканер, для пошуку комп'ютерних вірусів, троянів і інших шкідливих програм на жорсткому диску і змінних носіях. Програма встановлюється в папку на робочому столі. Оновлення антивірусних баз не передбачено, потрібно знову завантажувати програму повторно. Можна використовувати як додатковий засіб захисту, поряд з уже встановленим антивірусом.

Безкоштовний antivirus Kaspersky Virus Removal Tool

Друга програма це Kaspersky Rescue Disk тобто рятувальний диск Касперського, щось типу рятувального кола на кораблі. Його необхідно записувати на компакт диск і використовувати, коли операційна система вже не запускається або вірусна активність блокує роботу антивіруса.

Kaspersky Rescue Disk

Безкоштовний антивірус Касперського на 6 місяців в Яндекс версіії. Це повноцінна антивірусна програма безплатний термін дії якої складає лише півроку.

Безкоштовний антивірус Касперського Яндекс версія

Безплатні антивірусні програми Лабораторії Касперського

Дивись також