антивірус скачати безплатно

McAfee Security Scan

McAfee Security Scan Plus це безкоштовна антивірусна програма, яка сканує комп'ютер на наявність загроз і перевіряє загальний стан його захисту. По суті це діагностичне додаток, який також може перевіряти комп'ютер на наявність шкідливих програм.

Спочатку завантажується установча програма розміром всього 3,3 Мб з мережі Інтернет за посиланням нижче. Системні вимоги McAfee Security Scan: не менше 256 Мб оперативної пам'яті і 20 Мб вільного місця на жорсткі диск.

процес встановленя McAfee Security Scan

Після запуску починається сам процес установки програми, який відбувається дуже швидко і триває близько хвилини.

продовження процесу встановлення McAfee Security Scan

Після завершення установки McAfee Security Scan пропонується розпочати сканування комп'ютера на наявність вірусів та інших шкідливих програм.

завершення встановлення McAfee Security Scan

У перший раз перед початком сканування пропонується ознайомитися і прийняти ліцензійну угоду і натиснути кнопку "Продовжити". Без цього далі процес не йде.

ознайомлення з ліцензійною угодою McAfee Security Scan

Після цього починається процес сканування комп'ютера антивірусом, який відбувається на диво дуже швидко. По завершенню перевірки з'являється вікно з результатами сканування.

перегляд результатів перевірки McAfee Security Scan

Як видно зі скріншота програма перевіряє чи включений Брандмауер, встановлений хоч якийсь антивірус, чи встановлений антивірус McAfee і проводиться дуже швидка перевірка комп'ютера на наявність загроз. Антивірус може працювати за розкладом, який можна налаштувати в розділі Параметри.

Завантажити McAfee Security Scan Plus

Дивись також аналогічні антивірусні програми

Комплексний антивірус McAfee Internet Security