Скачати антивірус безплатно

Антивірус або антивірусна програма дуже потрібна у повсякденному житті річ. Мати її повинен кожен, хто піклується про нормальної працездатності персонального комп'ютера. Скачав антивірус, встановив його і на душі вже набагато спокійніше. Вже хоч якийсь захист є. А якщо ще встановити антишпигун і брандмауер, то вважай зайняв кругову оборону. Ворог не пройде, вірус і троян не проникне, шпигун не просочиться.

Скажете скільки ж потрібно на це грошей. Так можна все організувати безкоштовно. Завантажити антивірус безкоштовно з мережі Інтернет може кожен. Можна вибрати будь-який безкоштовний антивірус, його цілком достатньо. Назвати декілька безкоштовних антивірусів може будь-який школяр. Безкоштовним антивірусам присвячений цілий розділ даного сайту.

І найголовніше, потрібно не забувати регулярно перевіряти антивірусом жорсткий диск комп'ютера повністю тобто всі файли.

Найперші антивірусні утиліти CHK4BOMB і BOMBSQAD були створені в 1984 році Анді Хопкінсом. Завдяки своїй простоті й ефективності для свого часу вони заслужили велику популярність.

Безплатна програма для очистки та оптимізації системи Ccleaner

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також